הנהלה וועדות מקצועיות

להלן פירוט בעלי תפקידים בעמותת מפעלות חינוך וחברה של הפועל תל אביב. חברי דירקטוריון, מנכ"ל החברה, סמנכ"ל ומנהלי תחום.
 
חברי הנהלת העמותה:
מנכ''ל:  ד''ר מאיר אורנשטיין
סמנכ"ל:  לימור לוי
מנהל שטח ארצי: אלדד ימין
מנהל אזור הגליל:  מירון לוי
מנהל אזור גליל תחתון:  טל ליבמן
מנהל אזור חיפה והעמקים:  שחר קמה
מנהל אזור השרון:  תומר הלפרין
מנהל אזור המרכז:  ניצו זוהרי
מנהל אזור ירושלים והשפלה:  רועי סיוון
מנהל אזור הדרום:  גון צורי
מנהל אזור הדרום (הפזורה הבדואית):  חנן אבוטבול
מנהל תחום שירות אזרחי:  שוקי רחמן
מנהל תחום פנימיות: אבישי רגב
מנהל פיתוח משאבים: נדב דגן
מנהלת תחום הדרכה: יעל פז
מנהלת פיתוח בינלאומי: קרן לביא
מנהל לוגיסטי: דור פרח
מנהלת כספים: מלי בילו
 
גופי הביקורת:
משרד רואי חשבון - סומך חייקין
עורך דין - עו''ד עופר מגזניק
מבקר פנים - משרד רו''ח דב גדות
יו''ר ועדת ביקורת - מר יעקב סנדלר
חבר ועדת ביקורת - עודד הכט
חבר ועדת ביקורת - יהודה שיקמה
 
רשימת חברי הדירקטוריון :
מר אברהם בורג – יו"ר הדירקטוריון
מר סמי סגול
מר ניר כץ
גב' דליה מגנט
מר רועי ורמוס
מר אייל כהן
מר אביעד ערמוני
מר שרול (ישראל) בן יעקב
 
ועדות מקצועיות - מלבד אנשי מפעלות
ועדה פדגוגית
ד"ר סימה זך - ראש ביה"ס לחינוך, המכללה לחינוך גופני ולספורט ע"ש זינמן, מכון וינגייט ויו"ר הועדה הפדגוגית
ד"ר שרגא שדה - מרצה לפסיכולוגיה התפתחותית ופסיכולוגיה של הספורט,ביה"ס למאמנים ומדריכים במכון וינגייט ובמכללה לחינוך גופני במכון וינגייט
ד"ר עינת ינוביץ' - ראש המנהל האקדמי – המכללה לחינוך גופני ולספורט ע"ש זינמן, מכון וינגייט
ד"ר הלל ורמן - מרצה לתואר ראשון ושני במכללה לחינוך גופני ע"ש זינמן במכון וינגייט
ד"ר פליקס לבד - ראש ההתמחות בחינוך גופני, המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי
 
 
ועדת צרכים מיוחדים
ד"ר רון בולוטין - מנכ"ל ההתאחדות לספורט נכים והוועד הפראולימפי
ד"ר שייקה הוצלר - מרכז ספורט לנכים אילן, מכללת וינגייט
ד"ר אורי ברגמן - פסיכותרפיסט שיקומי, מורה בכיר לחינוך גופני, עובד סוציאלי, מומחה לספורט טיפולי-שיקומי והידרותרפיה
שי אירני - ממונה על ועדת לרון בחברה למתנ"סים
נילי דניאל - מפקחת ארצית לשירותים תומכים - אגף השיקום - משרד הרווחה
רונית דודאי - ממונה שיקום ארצית, בריאות הנפש - משרד הבריאות
שוש אספלר - אחות קשר ומעקב, השרות לטיפול באדם עם פיגור שכלי, משרד הרווחה
סיגל ישראלי - תזונאית ראשית, משרד הרווחה
לילי אבירי - מנהלת השירות לטיפול באדם עם אוטיזם, משרד הרווחה
כרמלה קורש-אבלגון - סגנית מנהלת הקרן למפעלים מיוחדים
אורית טובול - רכזת בכירה, הקרן לפיתוח שירותים לנכים
רנדי גרבר - מנהלת תוכנית, מסד נכויות, ג'וינט ישראל
ורד שפיר - מנהלת תחום חונכות, השכלה ופנאי - האגף לבריאות הנפש, משרד הבריאות
שרון גרין - מנהלת תחום פנאי בוגרים - המחלקה לנכים ואוכלוסיות מיוחדות - החברה למתנ"סים
מיכל ברינקר - מפקחת מחוז מרכז, השירות לטיפול באוכלוסיה עם אוטיזם ו- PDD, משרד הרווחה
אורי אפק - חבר כבוד בוועדה
 
 
ועדת תחום הצעירים
פרופ' עדי ערמוני - יו"ר מחלקת צעירים במפעלות חינוך וחברה, חבר דירקטוריון במפעלות, לשעבר דיקן הפקולטה למנהל עסקים במכללה למנהל
אלעד שמיר - מנהל המערך הערבי באגודה להתנדבות
אלי וימפהיימר - מנהל ש.ל.מ באגודה להתנדבות
יגאל ויינר - יועץ לאגודה להתנדבות
רעות שמלצר - מנהלת המערך לצעירים בסיכון ובעלי מוגבלות באגודה להתנדבות
אחמד מואסי - מנהל תחום חברה ערבית בקרן רוטשילד קיסריה ולשעבר מנהל המערך הערבי במנהלת השירות האזרחי
אלעד כץ - לשעבר אחראי תחום חברה אזרחית בקרן יד הנדיב
מיטל בראון מנדלוביץ' - מנהלת קרן ההזדמנות
מיכל תימור - מנהלת פרוייקטים בעמותת "תפוח"